مرتب سازی بر اساس:
3 پیشنهاد
 • پینت بال سراوان (گیل) - گیل تخفیف

  20% تخفیف پینت بال جنگل (سراوان) رشت

  5.0
  رشت
  1,900,000ریال2,000,000ریال
 • فعلا موجود نیست

  بلیط تخفیف پینت بال و لیزرتگ پیکار

  0.0
  رشت
  180,000ریال250,000ریال
 • بلیط تخفیف پینت بال بلونا (پیربازار)

  تخفیف بلیط پینت بال بلونا (پیربازار - کفترود)

  0.0
  رشت
  1,150,000ریال1,300,000ریال

پینت بال و لیزرتگ در رشت و گیلان

یکی از تفریحات گروهی و خانوادگی که میتوانید تجربه کنید، پینت بال در گیلان است. در استان گیلان در شهرهای رشت و لنگرود امکان بازی پینت بال را خواهید داشت. در ادامه قصد داریم به معرفی 3 مکان فعال برای بازی پینت بال در رشت و لنگرود بپردازیم. البته پینت بال های دیگری در گذشته در شهرهای انزلی و خمام و آستانه وجود داشت ولی دیگر فعال نیستند.

تفاوت پینت بال و لیزر تگ:

پینت بال نسبت به لیزرتگ دارای اسلحه سنگینتر و دارای تیر کروی شکل رنگی است که وقتی به هدف برخورد کند رنگ آن میپاشد. ولی لیزرتگ یک پینت بال لیزری محسوب میشود که نامحدود تیر لیزری دارد که به سمت هدفی که نوعی حسگر دریافت آن لیزر را پوشیده است شلیک میشود. عمده جذابیت لیزرتگ در رشت برای سانس شب است چون لیزر دید بهتری دارد. تنها لیزرتگ فعال استان گیلان و شهر رشت هم اکنون در پینت بال جنگل سراوان است. در لیزرتگ دردی از جانب گلوله لیزر خوردن وجود ندارد ولی در پینت بال اصابت گلوله رنگی به فرد کمی درد خواهد داشت.

1. پینت بال جنگل سراوان رشت

اولین پینت بال رشت و تنها پینت بال جنگلی شمال کشور است که در فاز دوم جنگل سراوان در کیلومتر ۵ جاده رشت به تهران قرار دارد. این پینت بال که در محیطی جنگلی و طبیعی قرار دارد جذابیت خاص خودش را به نسبت سایر زمین های پینت بال های غیرطبیعی و دست ساز دارد. مجموعه پینت بال جنگل برای بازی پینت بال ظرفیت ۴۰ نفر به صورت همزمان را دارد و برای بازی لیزرتگ نیز حداکثر ۸ نفر به صورت همزمان میتوانند بازی کنند. پینت بال جنگلی شهر رشت دارای 2300 متر مربع مساحت است و بلیط تخفیف پینت بال و لیزر تگ جنکل سراوان را میتوانید در بالای همین صفحه از سایت گیل تخفیف خریداری کنید.

 2. بزرگترین پینت بال گیلان به نام پینت بلونا رشت (پیربازار):

جدیدترین و بزرگترین مجموعه پینت بال شهر رشت و استان گیلان که در شهر پیربازار از حومه رشت قرار دارد به نام پینت بال بلونا است. این پینت بال چون در شهر پیربازار و روستای کفترود قراردارد به نام های پینت بال کفترود و پینت بال پیربازار نیز شناخته میشود. پینت بال بلونا دارای زمین به وسعت ۶۰۰۰ متر مربع با موانع دست ساز است که به صورت روباز با تجهیزات تازه و مدرن آماده پذیرش علاقه مندان به بازی پینت بال است. حداقل ظرفیت پینت بال بلونا 10 نفر است و سانس بازی 2 ساعته است. بلیط تخفیف پینت بال بلونا را در سایت گیل تخفیف با 15٪ تخفیف میتوانید تهیه کنید.

3. پینت بال لنگرود در شرق گیلان:

تنها پینت بال فعال شرق گیلان، پینت بال لنگرود است که از سال ۹۷ تاسیس شده است. این پینت بال با حداقل ظرفیت ۴ نفر و حداکثر ظرفیت 14 نفر آماده پذیرش علاقه مندان به پینت بال در گیلان است. سانس هر بازی 90 دقیقه است. پینت بال لنگرود یکی از مجهزترین پینت بال های گیلان است که برای آقایان و بانوان و خانواده قابل استفاده است. ساعت پذیرش پینت بال لنگرود از ۷ صبح تا ۱۱ شب است.