مرتب سازی بر اساس:
2 پیشنهاد
 • پاراموتور منطقه آزاد کاسپین - گیل تخفیف

  پرواز با پاراموتور پاراگیل در نوار ساحلی کاسپین

  0.0
  انزلی
  7,200,000ریال8,000,000ریال
 • بلیط تخفیف پاراموتور انزلی

  پرواز با پاراموتور آسمان در نوار ساحلی انزلی

  0.0
  انزلی
  8,500,000ریال10,000,000ریال

تجربه پرواز با پاراموتور در گیلان

یکی از جاذبه های تفریحی که میتوانید در استان گیلان تجربه کنید، پرواز با پاراگلایدر موتوری یا همان پاراموتور است. در استان گیلان در شهرهای انزلی و تالش و کیاشهر امکان پرواز تفریحی و آموزشی با پاراموتور را خواهید داشت. در ادامه قصد داریم به معرفی این 4 مکان برای پرواز تفریحی پاراموتور بپردازیم. البته گویا سایتهای پروازی دیگری نیز در لنگرود و سیاهکل و رودبار نیز در استا گیلان وجود دارد که عمدتا پرواز با پاراگلایدر است.

تفاوت پاراموتور و پاراگلایدر:

پاراموتور نسبت به پارگلایدر دارای یک موتور محرکه است که اجازه میدهد بدون نیاز به باد یا ارتفاع بتوان با کمترین طول مورد نیاز برای پرواز اقدام کرد. پاراگلایدر یک وسیله پروازی است که از طریق جریان باد که در بالای سرنشین وجود دارد، حرکت می‌کند. پاراموتور اما از یک موتور استفاده می‌کند و به‌وسیله آن پروانه‌ موتور قادر به پرواز است.

1. پاراموتور انزلی (واقع در نوار ساحلی شهر انزلی)

این سایت پاراموتور در شهر انزلی و در بلوار اطبا و ساحل هتل دلفین واقع شده است. بلیط پرواز تفریحی پاراموتور انزلی را میتوانید با تخفیف را در بالای همین صفحه از سایت گیل تخفیف خریداری کنید. در این مکان، پروازی تفریحی دو نفره به همراه خلبان را تجربه خواهید کرد و امکان فیلمبرداری و عکسبرداری یا توسط خودتان و یا توسط خلبان را خواهید داشت. هم آقایان و هم بانوان میتوانند پرواز با پاراموتور را تجربه کنند به شرطی که بین 45 تا 90 کیلو وزن داشته باشند. افراد دارای نارحتی های قلبی و صرع مجاز به پرواز با پاراموتور در انزلی نیستند.

 2. پاراموتور پاراگیل در ساحل منطقه آزاد انزلی (کاسپین):

دیگر سایت پرواز پاراموتور گیلان در منطقه آزاد انزلی یا همان نوار ساحلی کاسپین قرار دارد. این سایت پروازی که پاراگیل نام دارد در نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی و فاز گردشگری آن قرار دارد و در هنگام پرواز نمایی بسیار زیبا از فاز گردشگری کاسپین را میتوان مشاهده کرد که از برج طاووس گرفته و سایت تفریحات دریایی مارینا کاسپین و تا مراکز خرید منطقه آزاد انزلی را شامل میشود. در کنار سایر تفریحات نوار ساحلی و فازگردشگری منطقه آزاد کاسپین (انزلی) مانند آکواریوم و شهربازی گیم لند و همچنین تفریحات دریایی مارینا کاسپین میتوانید از این تفریح هوایی نیز در نوار ساحلی کاسپین لذت ببرید. برای دریافت بلیط تخفیف پاراموتور منطقه آزاد انزلی (پاراگیل) در نوار ساحلی کاسپین کافیست در بالای همین صفحه بر روی پیشنهاد تخفیف پاراموتور منطقه آزاد انزلی کلیک کرده و بلیط تخفیف آنلاین و فوری آن را تهیه کنید و در هوای مساعد و بدون باد و باران از این تجره ناب لذت ببرید.

3. پاراموتور گیل گلایدر در ساحل امیرکیاسر کیاشهر:

یکی از مراکز آموزشی معتبر برای آموزش پرواز با پاراموتور و پاراگلایدر در شرق استان گیلان مجموعه گیل گلایدر است که در ساحل امیرکیاسر کیاشهر میتوان این آموزش ها و تفریحات پروازی با این گروه را تجربه کرد. اگر در کنار تجربه استفاده تفریحی از پارموتور خواهان آموزش خلبانی و پرواز با پاراموتور در گیلان هستید بدون شک یکی از مراکز معتبر برای این کار مجموعه گیل گلایدر است که میتوانید تخفیف دوره های آموزشی و همچنین بلیط تخفیف استفاده تفریحی از پاراموتور در این مجموعه را در سایت گیل تخفیف تهیه کنید.

4. پاراموتور ساحل گیسوم تالش (باشگاه پروازی طلوع گیسوم):

پارموتور در غرب گیلان و در شهرستان بزرگ تالش، در کنار جنگل زیبا و ساحل گیسوم باشگاه پروازی طلوع گیسوم قرار دارد که میتوانید تفریحات پروازی پاراموتور در تالش و ساحل گیسوم را با یان گروه تجربه کنید.