سوالات متداول شرکای تجاری گیل تخفیف

 

سوالات متداول شرکاي تجاري

 

سايت خريد گروهي يا تخفيف گروهي چيست؟

يک وبسايت آنلاين است که مشتريان در سراسر شهر خود يا در کل کشور جمع ميشوند تا به صورت گروهي از مراکز مورد علاقه اشان تخفيف دسته جمعي بگيرند و با هم از تخفيف و خريد خود لذت ببرند اين يعني قدرت خريد گروهي که مشتريان مي‌توانند از اين طريق بهترين اجناس و خدمات مورد علاقه خود را در شهرشان يا در کشورشان با قيمت هاي ارزان تر و با تخفيف ويژه بيابند و هر کدام که مورد علاقه شان بود با تخفيف ويژه از سايت خريداري کنند که بايد تا مدت زمان محدودي که تخفيف در سايت فعال است آن را خريد و در مدت زمان مشخصي آن را استفاده نمايند.

 

فرق بين سيستم تخفيف گروهي و سيستم همکاري در فروش چيست؟

 

فروشنده کالا در سيستم همکاري در فروش محصولاتش را در سايت به معرض نمايش مي‌گذارد اما براي آن تخفيفي در نظر نميگيرد و به ازاي فروشي که دارد به سايت پول پرداخت ميکند و پس از قطعي شدن خريد کالا با پست ارسال مي کند، اما در سيستم تخفيف گروهي ابتدا از فروشنده تخفيف گرفته مي شود و سپس مشتريان به ازاي تخفيف داده شده براي خدمات مورد علاقه خود خريدشان را انجام مي‌دهند اين گونه است که هم فروشنده فروش بالايي را تجربه مي کند و هم خريدار از خريد کالاي مورد نياز خود با تخفيف ويژه لذت خواهند برد چرا که با قيمت پايين تر از قيمت واقعي آن کالا را خريداري کرده اند و اين يعني برد- برد (win-win) به نفع همه. 

 

مزاياي سيستم تخفيف گروهي چيست؟

 

1. نام يا برند تجاري شما و نوع خدمات و محصول شما در سايت ديده خواهد شد و به هزاران ايميل فعال و جوانان و کساني که هر روز ايميلشون رو چک مي کنند يا مديران و هر دسته اي فرستاده مي شود با اين کار نام تجاري شما تبديل به برند محبوبي تو سطح شهرتون و حتي کل ايران خواهد شد.

2. شما توي چند روز فروش خوبي رو براي کسب و کار خود تجربه مي کنيد .

3. شما با اينکه گيل تخفيف تبليغات زيادي را برايتان انجام مي‌دهد هيچ هزينه اي پرداخت نمي کنيد، چرا که گيل تخفيف قبلا خود اين هزينه ها را براي تبليغ شما پرداخت کرده است و بعد از اين که از شما خريد قطعي انجام پذيرفت در آن زمان پورسانت خود را بر اساس توافقات اوليه و قرارداد از شما دريافت خواهد کرد.

4. اين تجربه به يادماندني که مشتريان از خريد خدمات يا محصولات شما خواهند داشت آن ها رو به مشتريان دائمي براي شما تبديل ميکنه که سال هاي سال مشتري شما خواهند ماند و کسب و کارتان نه تنها براي چند روز بلکه براي هميشه رونق پيدا مي کند .

5. حتي اگر کالاي شما به فروش خيلي بالا هم منجر نشود، متضرر که نمي شويد هيچ، سود هم مي‌کنيد. زيرا تمام کاربران سايت نام تجاري را مشاهده کرده و با خدمات شما آشنا مي‌شوند و آدرس و نوع کارتان را هم مي بينند و بعدها حتي با شما تماس خواهند گرفت يا از شما خريد خواهند کرد که اين يعني تبليغي نوين که به شکل رايگان برايتان توسط گيل تخفيف صورت گرفته است .

6. يک قابليت سايت گيل تخفيف آن است که اين امکان را براي کاربران گذاشته که تخفيف هاي مورد علاقه خود را به دوستانشان معرفي کنند و با هم ازآن تخفيف استفاده کنند و لذت ببرند.

آن‌ها گونه هاي مختلفي براي دوستانشان تبليغات شما را انجام خواهند داد، تلفن،sms ، ايميل و شبکه هاي اجتماعي مانند فيسبوک که بخشي از اين تبليغات است شما را وارد شبکه گسترده اي از تبليغات نو در رشت و ساير شهر ها خواهد کرد که به طور تصاعدي رشد کرده و نام شما را بر سر زبان ها خواهد انداخت.

 

چه تضميني وجود دارد که براي ما(فروشنده) مشتري بياوريد؟

 

در اين سيستم شما هزينه اي بابت تبليغات پرداخت نمي کنيد شما ابتدا مشتريان خود را به دست مي آوريد بعد هزينه پورسانت گيل تخفيف را پرداخت مي کنيد سايت گيل تخفيف مشتريان هدف مند و بالقوه اي دارد که هر روز لحظه شماري مي کنند تا بهترين تخفيف هاي روز را ببينند، پس شما در هر روز به هزاران نفر از اعضاي ما معرفي مي‌شويد و در ديد آن ها قرار مي‌گيريد. حتي اگر در آن مدت زمان محدود مثلا 15 روز تعداد کمي هم از شما خريد کنند باز شما سود خود را خواهيد کرد و مشتريان جديدي را پيدا خواهيد نمود. حتي اگر خريدي هم انجام نشود باز هم متضرر نخواهيد شد چراکه گيل تخفيف  براي شما تبليغات گسترده اي را در سطوح مختلف به صورت رايگان انجام داده است تا شما بيشتر ديده شويد و فروش شما هم بالاتر و نام برند تجاري يا مکان شما بر سر زبان ها جا بيافتد. شما مي توانيد در اين زمان اندک مشتريان دائمي براي خود براي ساليان سال پيدا کنيد.

 

چه تعداد مشتري در روز مي توانيد بياوريد؟

 

آمار دقيقي نمي‌توان داد، بستگي به علاقه مشتريان به کالا و خدمات شما و بخصوص ميزان تخفيفي دارد که شما براي آن کالا يا خدمات در سايت معرفي مي‌کنيد.

 

آيا واقعا کسي دنبال خدمات داخل فضاي اينترنت مي گردد؟

 

در جهان امروز که عصر ارتباطات است يکي از بزرگترين مکان هايي که اکثر مردم براي يافتن نياز هاي خود به آن سر مي زنند اينترنت و سرچ در گوگل و يا ارتباطات ايميلي آن هاست. در عصري که اکثر اشخاص حقيقي يا حقوقي براي خود حتي يک سايت کوچک يا يک آگهي مختصر در اينترنت بنا کرده اند شما نمي توانيد منکر مشتريان بيشماري که در اينترنت خواهان خدمات و کالاي شما هستند شويد و خواه نا خواه آن ها به دنبال کالايي هستند که شما آن را عرضه مي‌کنيد چه بسا که حتي آن کالا با درصدي تخفيف ارائه شود. 

هم اکنون اينترنت و حتي خريد اينترنتي بازار خود را در ايران پيدا کرده و نمي توان آن را ناديده گرفت. اين روش خريد راحت ترين و کم هزينه ترين و بي دردسر ترين راه است که در وقت افراد صرفه جويي مي کند که مي‌توان به وسيله آن از ترافيک شهري و اتلاف وقت و صرف هزينه کرايه و بنزين و ... خلاص شد. اينترنت بهترين مرجع براي کالاهاي مورد نياز مردم است که حتي مي شود در آن متوجه شد که در کجاي تهران يا هر شهر ديگر بهترين هر چيز کجاست يا بهترين فروشگاه يا رستوران يا دندانپزشکي يک محله خاص چه نام دارد و کجاست و حتي کدام مراکز طرافدار بيشتري دارد يا خدمات بهتري ارائه مي‌دهد در صورتي که همچين موردي را نمي‌توان با پاي پياده يا با وسيله نقليه در کل نقاط يک شهر پيدا نمود.

 

کار ما(فروشنده) طوري هست که مردم در فضاي اينترنت به دنبال اين نوع خدمات باشند؟ و اين سيستم براي کسب و کار ما سودي دارد ؟

 

کسب و کار شما هرچه که باشد مهم نيست مهم آن است ما آن را به تمامي افراد با نيازهاي مختلف از سراسر شهرتان يا حتي کل ايران معرفي و پيشنهاد مي‌کنيم.

ما به دنبال کساني که محصولات خود را اينترنتي پيدا نمي کنند نيستيم، ما به دنبال آن n تعداد کاربراني هستيم که به دنبال شما هستند اما شما را پيدا نمي کنند. گيل تخفيف  به دنبال کساني است که تنها به دنبال حتي مقداري ناچيز تخفيف و خدمات و کالاهاي مورد نيازشان در اينترنت هستند که شما را به آن ها معرفي مي‌کند. تعداد آن کاربران بسيار زيادتر از حد تصور است آن ها اين فرصت ها را براي خريد از دست نمي‌دهند و هر لحظه منتظر پيشنهادات شگفت انگيز وبسايت گيل تخفيف  هستند، زيرا مي دانند ديگر ممکن است اين فرصت خريدن اين تخفيف برايشان پيش نيايد.

 

فرق گيل تخفيف  با سايت هاي مشابه در چيست؟

 

گيل تخفيف  همواره به دنبال بهترين و جذاب ترين و محبوب ترين کالاهاي مورد نياز مردم است و با نوع تخفيف و خدماتي که به اعضاي خود ارائه مي دهد و با نوآوريهايي که براي فروش شما به کار ميگيرد همواره سعي کرده که از ساير رقبا و همکارانش متمايز باشد. رقابت سالم، موجب رضايت مشتريان و اعضاي ماست و ما همه آن ها رابه نفع احسن پشتيباني خواهيم کرد تا از سرويس ما رضايت را کامل داشته باشند. براي گيل تخفيف  هم حقوق مصرف کننده مهم است و هم حقوق فروشنده و اين آغاز تعهد ماست. مسئله بعدي که سعي بر آن داريم تا از ديگر وبسايت ها و رقبا متمايز باشيم مسئله تصفيه حساب با شما خواهد بود که تيم مالي و حسابداري گيل تخفيف اجازه نخواهد داد که شما اجناس و خدماتتان را به افراد در لحظه ارائه دهيد و وجه خود را به صورت نسيه دريافت کنيد تيم مالي گيل تخفيف تا 2 روز پس از مهلت خريد در سايت مبالغ شما را با شما تصفيه خواهد نمود تا شما از اين بابت خيالتان راحت باشد که سريعا به وجه خود دسترسي پيدا مي‌کنيد.

 

چه مقدار بايد براي اين تبليغات و معرفي در سايت شما هزينه پرداخت کنيم ؟ 

 

شما پولي بابت تبليغات و معرفي در سايت گيل تخفيف پرداخت نخواهيد کرد.

هزينه زماني از شما گرفته خواهد شد که براي شما به تعداد مشخصي مشتري قطعي آورده شود، بعد از زماني که مهلت خريد در سايت به پايان مي‌رسد و در قرارداد نيز ذکر شده ، کارشناسان امور مالي ما براي تصفيه حساب، به حضورتان خواهند رسيد و به صورت توافقي که در ابتداي کار در قرارداد با شما آورده شده مبلغ پرداختي به حساب شما محاسبه و درصد پورسانت سايت گيل تخفيف  تعيين و از آن کسر مي‌گردد و مابقي آن به حسابتان منظور مي‌گردد.

 

ما(فروشنده) به اندازه کافي مشتري داريم چرا به شما(گيل تخفيف) سفارش مشتري بدهيم؟

 

شما شايد در محل خود و محدوده خود مشترياني را داشته باشيد اما در کل رشت يا گيلان شما را نمي شناسند. ما با اين روش چند کار را برايتان انجام خواهيم داد، اولا در مدت محدود فروش شما را بالاتر مي بريم، دوما با اين تخفيف در مدت محدود شما يک سري مشتريان دائمي براي خود پيدا خواهيد نمود که هميشه به سراغ شما خواهند آمد، سوما شما به يک برند و يک مکان محبوب تبديل خواهيد شد که خيلي ها از آن به بعد شما را خواهند شناخت. در روش سنتي دليل و تضميني نيست که مشتريان قبلي خودتان براي هميشه به سراغ شما بيايند شايد آن ها از يک زمان به بعد از جاي ديگري غير از شما خريد نمايند اين ها همه دلايل محکمي است براي اينکه با گيل تخفيف همکاري کنيد و روزانه فروشتان را افزايش دهيد و يا مشتريان جديدي پيدا کنيد.

 

آيا سايت گيل تخفيف بيشتر براي خدمات مناسب است يا براي کالاها نيز قابل استفاده است ؟

خير - اصلا اين طور نيست مردم همواره به دنبال نياز خود هستند. در سايت گيل تخفيف هر نوع خدمات يا کالايي جواب خواهند گرفت، حتي يک پزشک زيرا به عنوان مثال اگر من تا امروز دندانم به جرم گيري نياز داشت اما به دليل اينکه آن را واجب نمي ديدم و به خاطر قيمت و خيلي مسائل پشت گوش ميانداختم امروز اين تخفيف دندانپزشکي را مي بينم و بهترين فرصت براي خود ميدانم که حالا که با اين تخفيف در اين 10 روز مي توانم از آن استفاده کنم چرا پس اين فرصت را از دست دهم پس يک روز هم شده وقت مي گذارم و به آن مکان ميروم و هم دندان خود را جرم گيري مي کنم و هم تخفيف خوبي نصيب من خواهد شد. پس هيچ فرقي ميان کالاها يا خدمات مختلف وجود ندارند و هر کس يک تخفيفي برايش جالب و ضروري به نظر مي رسد آن را خريداري مي نمايد.

 

ما(فروشنده) در سايت گيل تخفيف تا چه حد بايد از سود خود کم کنيم يا تخفيف دهيم ؟

 

سود شما در فروش با تعداد بالاست البته با تخفيف بالا.

شما هر قدر که برايتان مقدور است مي توانيد تخفيف بدهيد، اما يادتان باشد هرچه بيشتر تخفيف دهيد مشتري بيشتري از شما خريد خواهد کرد و مشتريان جديد بيشتري به دست خواهيد آورد و در مدت زمان محدود فروش بالايي را تجربه خواهيد نمود که اين ميتواند بهترين سود براي شما باشد.

 

طريقه پرداخت هاي مشتريان چگونه است؟

ابتدا مشتريان خريدشان را از سايت به صورت واريز آنلاين يا کارت به کارت و يا حضوري انجام مي‌دهند و کپن خريد خود را از گيل تخفيف دريافت مي کنند، بعد از آن مشتريان در زمان مشخص مي‌توانند از کالا و يا خدمات شما استفاده نمايند.

 

اگر خريد در سايت گيل تخفيف توسط کاربران به حد نصاب لازم نرسد چه خواهد شد ؟

 

ما تمام سعي خود را مي کنيم که مشتريان بيشتري براي شما بياوريم، براي تخفيف شما يک سقف خاصي با توجه به درخواست شما در نظر گرفته مي‌شود، زماني که تخفيف به حد نصاب رسيد، تخفيف شما فعال مي گردد و فروش ادامه مي‌يابد، اما اگر در زمان تعيين شده در سايت، فروش به حد نصاب لازم نرسيد، آن تخفيف لغو مي‌گردد و مبالغ پرداختي به حساب خريداران برگردانده مي‌شود.

 

ما(فروشنده) براي همکاري چه اطلاعاتي بايد به شما بدهيم؟ 

نوع فعاليت، سابقه، تنوع خدمات يا محصولات ، قيمت ها، مزيت خود نسبت به ديگران، بهترين و پرفروش ترين محصولات، مشخصات محصولات يا خدمات ، شعار خود، تلفن و آدرس هاي کامل، موبايل و عکس از فضاي بيروني و داخلي مکان(در صورت نداشتن عکس، گيل تخفيف يک عکاس را براي گرفتن عکس از خدمات يا محصولات شما تهيه خواهد کرد تا در سايت گيل تخفيف به صورت اسلايد شو  قرار گيرد).

 

آيا از منطقه ما(فروشنده) کسي ديگر را همزمان به روي سايت گيل تخفيف نمايش مي دهيد؟

خير

آيا امکان مديريت و مشاهده کردن تخفيفات و هم چنين مشاهده تعداد تخفيف خريداري شده وجود دارد؟

بله - در پنل اختصاصي شما همه چيز قرار خواهد گرفت از قبيل : تعداد خريد هاي انجام شده، تعداد کل تخفيف هايي که تا به حال در سايت ما داشته ايد، ميزان واريزي ها و پرداختي هاي ما به شما، کپن ها و سريال هاي خريداري شده توسط مشتريان و اينکه چند نفر تا آن لحظه در سايت از تخفيف شما خريد کرده اند، تاريخ شروع خريد و پايان مهلت خريد، تاريخ شروع و پايان زمان استفاده خدمات مشتريان، قيمت کل و قيمت با تخفيف و پورسانت گيل تخفيف  و سود خاص شما همه و همه ذکر خواهند شد.حتي در خارج از پنل مديريتي فروشنده نظرات خريداران و مشتريان نيز قبل و بعد خريد از شما در سايت درج خواهد شد.

 

راه هاي ارتباطي ما(فروشنده) با شما(گيل تخفيف) چيست؟

موبايل، تلفن، ايميل، گفتگوي آنلاين که به صورت 24 ساعته توسط کارشناسان ما پشتيباني خواهيد شد.

 

آيا زمان تخفيف را مي توان تمديد کرد؟

بستگي به درخواست شما، سياست سايت گيل تخفيف، رضايتمندي مشتريان و استقبال آن ها از کالا يا خدمات شما دارد. بعد از ميسر شدن اين شرايط کارشناس فروش مربوط به شما صلاحيت مرکز شما را براي تمديد مجدد در سايت تاييد مي‌نمايد و امکان تمديد تخفيف شما در سايت گيل تخفيف ميسر خواهد شد.

 

ما(فروشنده) چند بار در سال مي توانيم در سايت گيل تخفيف ،  تخفيف بگذاريم؟

 

تعداد محدود و خاصي وجود ندارد ولي بهتر است در فواصل زماني مشخص و متعادلي قرار گيرد، البته بستگي به علاقه و تقاضاي کاربران از خدمات شما نيز دارد. اگر بار اول از سرويس ما احساس رضايت داشته باشيد مي توانيد دفعات بعد نيز از اين سرويس استفاده و يک همکاري مستمري را با ما تجربه کنيد و مشتري دائمي ما شويد که اين براي ما نيز افتخار است که با مراکز معتبر و محبوب و مورد علاقه در سايتمان همکاري و تعامل داشته باشيم.

اگر مشکلي در جملات و عکس و آدرس و تاريخ و ديگر اطلاعات نمايش داده شده در سايت باشد آيا امکان برطرف نمودن وجود دارد؟

بله شما پشتيباني 24 ساعته داريد در صورت ديدن هر گونه اشکال سريعا مراتب را به کارشناس پشتيبان خود اطلاع داده تا مشکل را براي شما در سايت برطرف و ويرايش نمايند تنها مواردي که به صورت تخفيف در سايت براي مدت مشخص قرار گرفته است و توضيحات مربوط به آن قابل تغيير و ويرايش نخواهد بود.

 
دیدکاه کاربران

مطالب مرتبط:

درباره ما (گیل تخفیف)

حریم خصوصی کاربران

استخدام در گیل تخفیف